Agilní vývoj v praxi

Školí: Tomáš Bek

„Inovuji procesy v oblasti IT managementu, zejména Agile a zkouším nové IT technologie a nástroje. Teď mě zajímá DevOps. Před 16 lety jsem začal jako programátor PHP, než jsem přijal výzvu vedoucího IT týmu a IT manažera. Poslední 3 roky pracuji jako CIO (Chief Information Officer) ve společnosti Pears Health Cyber s.r.o. Ale jak říkám - v mém srdci jsem stále programátor, mistr scrum a trenér.“

Délka: 8 hodin

Kapacita: 9 lidí

Cena: 4 999 Kč

Nechceš promeškat další termín?
Dej nám email a ozveme se ti

Na školení se dozvíte co jsou agilní metody a jak je využít v praxi při řízení IT. Projdeme si celý proces od (ne)zadání, iterace až po finální předání klientovi a zpětnou vazbu nejen do IT. Řekneme si, jak zvládnout nereálné požadavky a termíny klienta. Jak udělat pomocí agilního vývoje konkurenční výhodu nejen pro firmu, ale i úzce propojit business a IT. A hlavně jako to celé postavit na stabilním IT týmu, které bude nejen práce bavit.

Pro koho je školení určené?

Pro všechny programátory, scrum mastery, product ownery, IT manažery, CIO aj. kteří chtějí změnit proces fungování IT k lepšímu, mají pocit že se utápí v prioritách, nekonečných úkolech nebo jen se chtějí dozvědět, jak agilní vývoj funguje jinde.

Co si ze školení odneseš?

  • Seznámíme se s agilními metodami
  • Jak (ne)funguje Scrum, Kanban...
  • Projdeme si celý proces od (ne)zadání, backlog, plánování, sprinty, retrospektivu
  • Jaké nástroje a workflow používat
  • Jak propojit business s IT a naopak
  • Jak vyhodnocovat přínos a efektivitu nejen IT, ale i samotných projektů
  • Motivace jako jedna z cest k úspěchu aj.

Kurzem už prošly 4 účastníci

Hned cestou ze školení jsem začal plánovat využití získaných znalostí ke zlepšení vývojového procesu v našem týmu. Školení bylo velmi přínosné, kromě nezbytné teorie nám Tomáš předal i spoustu příkladů z praxe a poradil i se specifickými problémy, se kterými se setkávají jednotliví účastníci kurzu.

Josef Čáslavský

Školení bylo intenzivní a velmi přínosné. Lektor perfektně reagoval na dotazy a dával řadu příkladů z praxe.

Roman Bílek